fbpx
Otuleni Modlitwą

Wtorek 7 czerwca 2016

Powinniśmy być wdzięczni tym, którzy czynią nas szczęśliwymi: są ogrodnikami, dzięki którym nasze dusze kwitną.

Marcel Proust


Daj Panie Damianowi radość wieczną i ukojenie w niebie.

Otulmy modlitwą bliskich Damiana, aby Bóg był ich pocieszeniem i umocnieniem w trudnych chwilach, by ich otoczył płaszczem swej dobroci.

Dziękuję Ci Boże za to, że Cię mam i za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzasz. Kocham Cię.

Do Świętego Krzysztofa o szczęśliwą podróż do domu dla męża.

Jezu Miłosierny, otocz proszę Księdza Mateusza swoją Miłością i Błogosławieństwem. Dziękuję za Jego święte życie i służbę drugiemu, często za cenę dużego zmęczenia. Proszę o siły dla Niego.

Otoczmy modlitwą tych, którzy trudzą się w przygotowaniu Światowych Dni Młodzieży i za młodzież, która przyjedzie do Krakowa.

Proszę Cię Panie o pomyślną operację i o zdrowie dla brata. Czuwaj nad nim i nad lekarzami. Proszę Cię też daj mi siłę w tym trudnym dla mnie czasie, chroń mą córeczkę i czuwaj nad nią. Dziękuję Ci Boże za wszystkie łaski, kocham Cię całym sercem.

Uwielbiam Cię Boże i kocham. Dziękuję za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzasz, chociaż na nie nie zasługuję.

Proszę o nawrócenie syna i wybór dobrej drogi życiowej.

Otulmy modlitwą Anię. Dziękując za Jej serce pełne miłości, proszę o potrzebne siły, Boże błogosławieństwo i pokój w sercu.

Módlmy się za Monikę, prośmy dla Niej o zdrowie, wszelkie potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo. Nich Bóg ma Ją i Jej rodzinę w swoje opiece.

Panie Jezu przytul do Swego Serca wszystkie maleńkie serduszka, które tak szybko odeszły do Ciebie… Czuwaj nad rodzicami wszystkich tych maleńkich Aniołków, daj im siłę potrzebną do walki o każdy dzień, gdy ich dusze rozdziera ból i niewypowiedziana tęsknota… Spraw abyśmy kiedyś wszyscy razem radowali się u Ciebie w niebie…