fbpx
Otuleni Modlitwą

Wrzesień 2018

O Dobry Jezu racz wprowadzić na Ucztę Niebieską mojego ojca chrzestnego w dniu jego urodzin. Jezu ufam Tobie.

Otoczmy modlitwą studentów, którzy rozpoczynają nowy rok akademicki, prosząc o światło Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski w tym nowym roku.

Proszę o łaskę powrotu do zdrowia i odnalezienie sensu życia.

W intencji Beaty i Piotra, aby Pan Bóg im błogosławił, wynagradzając wrażliwość na drugiego człowieka.

Proszę w intencji Adama, aby otaczała go miłość, a światło Ducha Świętego prowadziło go przez życie, wskazując drogę i umacniając decyzje.

Pragnę podziękować za wszystkie łaski ofiarowane naszej rodzinie. Proszę Najświętszą Mamę o upraszanie nam łaski wiary i wypełniania woli Bożej. Proszę również za synami Karolem i Rafałem o wytrwałość i radość w dążeniu do świętości i pokój w sercu.

O moc i światło Ducha Świętego, Bożą pomoc dla kapłanów, Prośmy o święte i liczne powołania do życia kapłańskiego i zakonnego.

Polecam w modlitwie męża Andrzeja w dniu jego urodzin, wypraszając wszelkie potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej oraz zdrowia.

Otulmy modlitwą Agnieszkę i Adama, prosząc dla nich o Boże błogosławieństwo na nowej drodze życia.

Jezu Miłosierny otaczaj swoją opieką młodzież i dzieci. Proszę Cię gorąco o liczne nawrócenia w rodzinie oraz parafii. Jezu ufam Tobie.

W intencji moich córek: Kasi i Oli, by odzyskały wiarę w Boga i wiodły życie zgodne z przykazaniami.

Otulmy modlitwą księdza Mateusza w dniu Jego Imienin .

Dobry Jezu, przytul do Swojego serca zmarłego współbrata kleryka Łukasza, obdarz go Swoją miłość i miłosierdziem, daj mu na wieki oglądać Ciebie w niebie.

Proszę o bezpieczną podróż i radosne popołudnie.

Polecam Bożej opiece moich rodziców, dziękując za pokój serc, który otrzymali i prosząc dla nich o łaskę zdrowia oraz długiego cieszenia się doczesnością.

O moc i światło Ducha Świętego dla księdza Mateusza. Prośmy o święte i liczne powołania do życia kapłańskiego i zakonnego.

Polecam modlitwie koleżankę, prosząc dla niej o zdrowie.

Proszę o uzdrowienie Ewy z depresji.

Proszę o spokój mego serca i myśli, i o powrót do zdrowia. Uzdrowicielko chorych, módl się za nami.

Kochany Giorgio Frassati, proszę Ciebie o radość życia i z życia, o Twoją błogosławioną opiekę z nieba i pomoc w ważnej sprawie, która tobie powierzamy. Wspominamy twoje imię w każdej porannej modlitwie.

Dobry Boże, bądź uwielbiony za Twą nieskończoną dobroć i miłość.

Proszę o modlitwę dla córki, żeby pewna sprawa zakończyła się pozytywnie. Proszę, aby zięć wyrwał się ze szponów alkoholizmu. Jezu ufam Tobie.

Panie Boże proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie, męża, córek, wnuków i zięciów. Jezu ufam Tobie!

Najświętsza Matko proszę o opiekę, zdrowie i pracę dla mojej córki. Prowadź ją bezpiecznie i zachowaj w zdrowiu. Miej ją w opiece.

W intencji przyjaciela, by Bóg zawsze miał go w swej ojcowskiej opiece i obdarzał go wszelkimi łaskami.

O nawrócenie syna, pokój serca. O uratowanie z nałogu Marka, zdrowie duszy i ciała. Jezu Ty się tym zajmij.

Panie Jezu ukryj mnie i moją rodzinę w Ranie Twojego Serca. Proszę o zdrowie dla Krzysztofa. Bądź uwielbiony Panie za wszystko.

Za kapłanów, aby ich słowa miały moc Ducha Świętego i prowadzili ludzi do Boga.

Jezu obdarz potrzebnymi łaskami Gabrysię i jej rodzinę. Niech na Tobie budują swoje życie. Proszę uratuj ich małżeństwo przed rozpadem. Jezu ufam Tobie.

Otulmy modlitwą księdza Mateusza, prosząc, aby dobry Bóg miał go w swojej opiece i udzielał wszelkich potrzebnych łask i zdrowia. Prośmy o święte i liczne powołania do życia kapłańskiego, zakonnego i misyjnego.

Otulamy modlitwą Marysię w Dniu Imienin, dziękując Bogu za jej wrażliwość na innych ludzi. Niech Matka Boża prowadzi ją do spotkania z Jezusem, który jest Miłością.

Proszę o zdrowie dla Ks. Mateusza oraz o dary Ducha Świętego potrzebne mu do pomagania nam we wzrastaniu.

O radość nieba dla zmarłej babci Marii w dniu imienin.

O dobre wyniki badań i powrót do zdrowia.

Otoczmy modlitwą chorych, cierpiących, samotnych, aby krzyż choroby i samotności przyjmowali i znosili cierpliwie, na chwałę Bogu.

Proszę o uleczenie mojego serca.

Proszę o uwolnienie od zła, strachu, lęku i chorób ciała. Wysłuchaj mnie Panie Jezu.

Żeby małżeństwo mojej siostry Marty i Mariusza przetrwało ciężkie chwile.

Proszę o łaskę powrotu do zdrowia oraz siły do walki z chorobą.

O uwolnienie z lęku i potrzebne siły do życia.

Błogosławiony Giorgio Frassati, ty już jesteś wolny i szczęśliwy. Proszę Ciebie pomóż mi w tej trudnej sprawie, która leży mi na sercu i zdejmij ten kamień z mojej duszy. Dopomóż mi, żeby nie skrzywdzono i nie wykorzystano mnie i moich Rodziców. Postaw na mojej drodze pomocnych i fachowych ludzi. Dziękuję Ci, że w tobie mam ratunek, pomoc i pocieszenie.

Proszę o znalezienie pracy i środków do życia.

O zgodę i miłość w rodzinie.

W Bogu znanej intencji. Panie Ty wiesz.

O radość obcowania z Panem dla śp. brata.

Proszę o dary Ducha Świętego dla nas oraz siły fizyczne i duchowe dla syna, zwłaszcza w czasie najblizszych dni. Panie miej go w swojej opiece.

Panie błogosław Tym, których stawiasz na mojej drodze. Dziękuję Ci za wszelkie łaski otrzymane każdego dnia.

O moc Ducha Świętego, opiekę i życzliwość ludzi dla księdza Mateusza. Prośmy o święte i liczne powołania do życia kapłańskiego, zakonnego i misyjnego.

Jezu dotykaj swoją opieką ks. Mateusza. Bądź uwielbiony Panie w jego sercu. Dziękujemy za dar kapłaństwa jakim obdarzyles go Panie. Spraw, aby cieszył się radością i pokojem.

Otulmy modlitwą chorych, cierpiących, szczególnie z naszych rodzin i parafii, aby dobry Pan przyszedł do nich z darem uzdrowienia. Bądź uwielbiony w tych ludziach Panie, a także w naszych rodzinach.

O opiekę św. Krzysztofa i Aniołów Stróżów dla podróżujących.

Panie Boże wybacz mi, że nie podziękowałem za wszystkie łaski, którymi mnie obdarowałeś. Proszę przywróć pokój w relacji między mną a Małgorzatą.

Jezu prosimy za osobami, które w tym miesiącu obchodzą swoje urodziny, aby nie zabrakło w ich życiu zdrowia i błogosławieństwa Twojego oraz ciepła i życzliwości najbliższych.

Otulmy modlitwą ludzi, których Pan stawia na naszej ścieżce życia.

W dniu urodzin syna o Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Aniołów Stróżów. Dziękuję Ci Panie, że go mam. Zawierzam go Twej opiece.

Proszę o zdrowie dla Ks. Mateusza i wszelkie potrzebne mu łaski.