Otuleni Modlitwą

Piątek 26 lutego 2016

Tak Bóg umiłował świat, że dał swojego Syna Jednorodzonego; każdy, kto w Niego wierzy, ma życie wieczne.

(J 3, 16)


Otulmy modlitwą zmarłych, aby Jezus Miłosierny obdarzył ich radością życia wiecznego.

Otulmy modlitwą Monikę i jej bliskich. Niech miłosierny Bóg obdarza ich swoją mocą, w serca wlewa nadzieję. Niech swoim błogosławieństwem pomaga w drodze ku świętości.

Dziękuję Ci Panie za wszystkie odbierane łaski, proszę wspieraj moją rodzinę, obdarz zdrowiem. Niech wiara, nadzieja i miłość napełnią nasze serca.

Otulmy modlitwą mojego ciężko chorego Tatę. Proszę też o zdrowie dla brata oraz Boże błogosławieństwo dla naszej rodziny oraz Osób, które ofiarują nam swoją modlitwę.

Proszę w intencji pewnej Osoby i jej bliskich, o zdrowie,błogosławieństwo, siły, ufność i potrzebne łaski.

Gorąca prośba w intencji Henryka i Damiana. Proszę o potrzebne im łaski, o łaskę zdrowia i cierpliwość oraz o asystencję Bożej łaski dla lekarzy.

W pewnej mojej intencji, gorąco proszę Panie nie zwlekaj.

Proszę o zdrowie dla Jacka oraz potrzebne mu łaski.

Otulmy modlitwą Księdza Mateusza, aby Jego serce zawsze przepełniała głęboka wiara, niezachwiana nadzieja, gorąca miłość i żarliwa modlitwa. Dziękuję Ci Panie Jezu za to, że postawiłeś Księdza Mateusza na mojej drodze życia.

Dziękuję za dobre wyniki badań i spokojny czas pobytu w szpitalu. Błogosław Panie wszystkim, którzy opiekują się chorymi.

Daj nam Boże zawsze doznawać bliskości z Chrystusem. Pamiętajmy, że wszelka władza i zaszczyty pochodzą od Boga, więc uwielbiajmy Go zawsze i wszędzie.