fbpx
Otuleni Modlitwą

Niedziela Męki Pańskiej 20 marca 2016

Hosanna Tobie, Synu Dawida i Królu wieków, hosanna Tobie, Zwycięzco śmierci i piekła!


Proszę o zdrowie dla Taty i brata oraz o potrzebne siły dla Mamy. Panie Boże błogosław naszej rodzinie i wszystkim, którzy wspierają nas swoją modlitwą.

Proszę o zdrowie dla Jacka i potrzebne mu łaski.

Otulmy modlitwą Księdza Piotra i Księdza Mateusza, prosząc, aby Duch Święty wspierał Ich swoją mocą, a głoszone Słowo Boże przemieniało nasze życie.

Dziękuję za Twoją obecność Panie Jezu i to, że nieustannie sterujesz łódeczką mojego życia. Dziękuję za wydarzenia i osoby, które wczoraj sprawiły, że odzyskuję nadzieję na zmianę życia.

Otulmy modlitwą dobrą Osobę i Jej bliskich. Niech Bòg im błogosławi, obdarza łaskami i radościa. Aby pomògł rozwiązać problemy z pracą.

Proszę za Henrykiem i Damianem o zdrowie, siły i potrzebne łaski.

W pewnej intencji proszę Cię wytrwale Boże.

Otoczmy modlitwą ofiary wypadku w Hiszpanii. Zmarłym studentom wypraszajmy łaskę miłosierdzia, a dla poszkodowanych prośmy o powrót do zdrowia.

Jezu prosimy Cię, abyś obdarzył młodzież światłem i łaską Ducha Świętego. Polecamy wszystkich, którzy poświęcą swój czas i zaangażują się w dzieło ŚDM w Krakowie.

Otulmy modlitwą wszystkich, którym obiecaliśmy pamięć i modlitwę oraz tych, których Pan stawia na naszej drodze życia.

Jezu Miłosierny obdarz świat Twoim pokojem.

W intencji Kasi, o dobre przygotowanie do matury.

Dziękuję Ci Panie Boże za pięknie przeżyty dzień Niedzieli Palmowej; za księdza Piotra, księdza  Mateusza wypraszajac dla nich wiele łask Bożych, światło Ducha Świętego i zdrowia.

Jezu ufam Tobie! W każdej chwili mojego życia. Proszę prowadż mnie i nie pozwól zboczyć z Twojej ścieżki.

Otulmy modlitwą Anię. Prośmy Boga, aby otaczał Ją swoją mocą i błogosławieństwem. Niech Jego miłosierna miłość dotyka Jej serca i prowadzi Ją drogami wiary, nadziei i miłości.

Proszę o opiekę Anioła Stróża i św. Krzysztofa na czas podróży.