Otuleni Modlitwą

Listopad 2018

O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski, opiekę patrona dnia dzisiejszego św. Andrzeja w dniu Imienin męża Andrzeja.

Za wstawiennictwem św. Andrzeja, proszę o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Pana Andrzeja.

Proszę Jezusa Miłosiernego o życie wieczne dla Alojzego.

O światło Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej i wszelki potrzebne łaski dla Księdza Mateusza. Prośmy o święte i liczne powołania do tej służby.

Módlmy się o pokój na świecie i na Ukrainie.

Panie Ty się tym zajmij. Proszę. Ufam Ci.

Jezu Chryste, dziękuję Ci za łaski, którymi mnie obdarzyłeś w minionym tygodniu. Za wszystkich, którzy wspierają mnie w trudnych chwilach choroby, za ich obecność, pomoc, modlitwy, serce. Bądź uwielbiony Panie i obdarz ich swoją Miłością.

O opiekę oraz wszelkie potrzebne łaski dla Barbary.

O uzdrowienie mojego synka Wiktora , który zmaga się z nerwicą natręctw, obsesjami i lękami. O pokój serca, zdrowie psychiczne i harmonijny rozwój dla niego.

Proszę o zgodę pomiędzy moim synem Łukaszem i synową a jego bratową Magdą.

O zdrowie i dobry przebieg rekonwalenstencji po zabiegu dla pewnej osoby.

Otoczmy modlitwą kapłanów, a szczególnie polecam księdza Mateusza. Prośmy o święte i liczne powołania do życia kapłańskiego, zakonnego i misyjnego.

Podziękowanie Ojcu Niebieskiemu i Panu naszemu Jezusowi za dar życia, zdrowia, dobrych rodziców, męża i wspaniałego ukochanego syna.

O zdrowie, opiekę Bożą na każdy dzień, radość życia wiecznego dla zmarłych z rodziny i Ks. Władysława oraz o potomstwo dla moich dzieci.

O zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Barbary.

O światło Ducha Świętego podczas konkursu.

Bożemu Miłosierdziu polecam chorą Anielę.

W intencji męża uzależnionyego od alkoholu.

Proszę o szybki powrót do zdrowia, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla Ani.

Proszę o Bożą opiekę dla chorych, a zwłaszcza tych, którzy dziś poddani będą zabiegom medycznym. Św. Kamilu, módl się za nami!

Proszę o wszelkie Boże łaski dla Adasia.

Boże z całego serca dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Za nieustanną opiekę nade mną i moimi dziećmi. Kocham Cię Panie!

Polecajmy w modlitwie samotnych, głodnych, bezdomnych, słabych. Prośmy o wrażliwość ludzi na tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Otulmy modlitwą księdza Biskupa Romana w dniu Jego Imienin.

Panie dziękuję za wszystkie odebrane łaski i proszę o potrzebne łaski, opiekę Aniołów Stróżów dla naszej rodziny, a dla zmarłych o radość życia wiecznego.

Panie Boże proszę Cię o pomoc w tych trudnych chwilach, które przeżywam razem z moimi bliskimi.

Proszę o modlitwę za kapłanów, a szczególnie polecam księdza Mateusza. Prośmy o święte i liczne powołania do życia kapłańskiego, zakonnego i misyjnego.

Jezu polecam Ci moją rodzinę. Proszę o światło Ducha Świętego oraz o rozwiązanie trudnych spraw. Jezu Ty się tym wszystkim zajmij.

Otulmy modlitwą zmarłego Władysława, prosząc o Boże miłosierdzie dla niego i całej rodziny. Jezu ufam Tobie.

Proszę o modlitwę za mojego tatę – o powrót do zdrowia i nawrócenie jego serca oraz o siły w trudnej chorobie. Jezu ufam Tobie.

Boże Ty wiesz, czego mi potrzeba. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, a w szczególności dla moich córek, wnuków, zięciów, męża i dla mnie. Jezu Ty się tym zajmij.

W intencji synów, proszę o dary Ducha Świętego i silną wiarę.

Proszę o dobry przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia.

O bezpieczną podróż.

W intencji Panu Bogu wiadomej. Jezu, Ty się tym zajmij.

Polecam Bożemu Miłosierdziu zmarłego Franciszka w dniu jego pogrzebu. Jezu ufam Tobie.

O moc Ducha Świetego, opiekę Matki Najświętszej dla księdza Mateusza. Prośmy o święte i liczne powołania do życia kapłańskiego, zakonnego i misyjnego.

O radość nieba dla księdza Henryka w 30 dzień po śmierci.

Przez ręce Maryi polecam chorą Anielę. Proszę, aby Bóg obdarzył ją upragnionym zdrowiem.

Boże proszę przeprowadź mnie przez to, przez co muszę przejść z moją mamą i bratem. Proszę daj mi moc miłości, rozumu,  rozeznania i wszystkiego czego potrzebuję w tym czasie.

Proszę o bezpieczną podróż i łagodny przebieg badania.

O ciągłe wzrastanie w wierze i miłości Boga dla młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania.

Otulmy modlitwą Lidię, prosząc o powrót do zdrowia, Boże błogosławieństwo i szczególną opiekę Matki Bożej Pompejańskiej.

Módlmy się o bezpieczną podróż oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla moich córek i ich rodzin. Za mnie i męża oraz moje siostry i ich rodziny. Boże, Ty się tym zajmij!

O miłość, zrozumienie, zgodę oraz o łaskę wzajemnego wybaczania dla moich dzieci.

O szczęśliwy przebieg zabiegu. Jezu ufam Tobie.

Panie Boże miej nas pod opieką.

Panie Jezu Chryste, otul swoją Miłością wszystkich naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności i obdarz ich zbawieniem.

Polecam Bożemu Miłosierdziu naszych zmarłych dziadków, rodzeństwo i rodziców chrzestnych oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Panie Jezu, przytul do swego Serca tych na świecie, którzy teraz najbardziej Cię potrzebują.

Święci nasi Patronowie, proszę o orędownictwo i wyproszenie potrzebnych nam łask, abyśmy szli drogą świętości i osiągnęli zbawienie.

Panie proszę o radość życia wiecznego dla zmarłych z rodziny.

Proszę o bezpieczeństwo dla podróżujących.

O radość Nieba dla zmarłych z naszych rodzin.