fbpx
Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Trójcy Świętej

  1. W środę zapraszam na Mszę Świętą na godz. 18.00
  2. W czwartek 4 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 9.00, po niej uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem między naszymi domami. Przebieg procesji. Pierwszy ołtarz u państwa Kulak, drugi u państwa Mencnarowskich, trzeci u państwa Pieczonków i czwarty przy Kościele. Zapraszam wszystkie dzieci do sypania kwiatków przed Najświętszym Sakramentem. Zatroszczmy się o świąteczny nastrój w tym dniu, aby z radością wielbić Boga i wyznając wiarę w Niego.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca czerwca. W pierwszy Piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 w tym czasie możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Msza Święta szkolna. W sobotę rano Nabożeństwo Różańcowe o godz. 7.30
  4. W sobotę od godz. 10.00 odwiedziny chorych i starszych z naszej parafii. Chorym można zgłaszać w zakrystii.
  5. W przyszłym tygodniu przypada Pierwsza Niedziela miesiąca. Ofiara przeznaczona będzie na naszą parafię. Przy okazji zapraszam panów, do pracy na probostwie w sobotę od 9.00 rano. Zaczniemy zbijać tynki wewnątrz budynku. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.