fbpx
Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia – 6 września 2015

  1. Mszę Świętą odpustową ku czci Matki Bożej odprawimy 12 września w dniu wspomnienia Najświętszego Imienia Maryi (sobota) o godz. 18.00. Natomiast główny odpust w parafii będzie w dniu wspomnienia patrona parafii św. Marcina 11 listopada.
  2. Mszę Świętą Żniwną, podczas której podziękujemy Bogu za żniwa, za Jego błogosławieństwo i opiekę odprawimy w Niedzielę 27 września o godz. 10.30.
  3. W naszej diecezji 20 września rozpocznie się czas Peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego oraz Relikwii św. s. Faustyny oraz św. Jana Pawła II. Do naszej parafii obraz dotrze 3 października w sobotę. Aby jak najlepiej przygotować się do tego szczególnego czasu łaski, tydzień wcześniej 27 września rozpoczniemy Misje Parafialne, które poprowadzi Ks. Piotr Hoffmann. Będzie to wspaniały czas by odnowić i pogłębić naszą wiarę.
  4. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc w dniu wczorajszym przy remoncie probostwa, za przygotowane posiłki, a także za wszystkie składane przy tej okazji ofiary. Chętnych zapraszam w najbliższą sobotę na godz. 9.00.