Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia – 13 września 2015

Mszę Świętą Żniwną, podczas której podziękujemy Bogu za żniwa, za Jego błogosławieństwo i opiekę odprawimy w niedzielę 27 września o godz. 10.30

Misje Parafialne, które mają nas przygotować do Uroczystości Peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego i Relikwii świętych s. Faustyny i Jana Pawła II, rozpoczniemy w niedzielę 27 września. Misje potrwają cały tydzień. Prowadzić je będzie Ks. Piotr Hoffmann. Zachęcam, aby sobie dobrze zaplanować ten tydzień. Rozpoczynać będziemy codziennie Eucharystią o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę, po Mszach świętych, będziemy zbierać ofiarę na nasze diecezjalne radio Anioł Beskidów. Zachęcam do wsparcia radia, które w naszej diecezji pełni misję ewangelizacyjną.

W poniedziałek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zachęcam, aby w tym dniu pomodlić się wspólnie w domu. Można też indywidualnie adorować Krzyż.

W piątek przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski. Zapraszam wszystkich w tym dniu na Eucharystię. Będziemy prosić o błogosławieństwo Boga i mądrość dla naszego narodu, rządzących oraz o poszanowanie godności emigrantów.

Serdeczne Bóg zapłać za pomoc w minionym tygodniu, szczególnie w dniu wczorajszym przy remoncie probostwa, za przygotowane posiłki, a także za wszystkie składane przy tej okazji ofiary. W minioną niedzielę zebraliśmy 3200 zł. Chętnych zapraszam w najbliższą sobotę na godz. 9.00.