fbpx
Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia 1 września 2019

Dziś przypada 22 niedziela zwykła. W dniu Pańskim gromadzimy się na Mszy świętej, gdzie Jezus Chrystus jest obecny pośród nas. Wraz z Nim stajemy przed Bogiem, naszym Ojcem, wspólnie z aniołami i świętymi, którzy żyją już w chwale niebios. Ponadto jednoczymy się ze wszystkimi, którzy wszędzie na świecie gromadzą się wokół Pana. To prawdziwe szczęście móc zająć miejsce w tej wielkiej społeczności, nawet jeżeli jest najniższe. Z radością i wdzięcznością uwielbijmy naszego Gospodarza w Jego własnym domu.

Składka przeznaczona jest na remont kościoła.

Dziś także diecezjalna pielgrzymka ku czci Św. Melchiora, prezbitera i męczennika. Rozpoczęcie o godzinie 15:00 w kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie.

Liturgiczne obchody tygodnia.

Msza św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego w piątek o godz. 18:00. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz pracowników oświaty. Podczas Mszy św. poświęcenie tornistrów i plecaków dzieci i młodzieży. W tym dniu okazja do spowiedzi św. od godz. 17:15. Gorąco zachęcam do odprawienia nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.

W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca.

  • W pierwszy czwartek miesiąca módlmy się w o dar nowych powołań.
  • W pierwszy piątek miesiąca oddamy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:15, prowadzi Apostolstwo Dobrej Śmierci.
  • W pierwszą sobotę miesiąca uczcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny – nabożeństwo różańcowe o godz. 7:30, prowadzi Żywy Różaniec.

Odwiedziny chorych i starszych Parafian z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 10:00.

Msza święta dziękczynna za tegoroczne plony, w naszym kościele w niedzielę, 29 września, o godz. 10:30.

Dziękuję za wspólną modlitwę, złożone ofiary oraz troskę o naszą świątynię i jej obejście.

Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli i rozpoczynającego się tygodnia nauki i pracy.