Chwila dla Ciebie

Rekolekcje ŚDM Bp Grzegorz Ryś

ICE_2016

KLIKNIJ W ZDJĘCIE

Już o 16.00 rozmowa dnia; rozpoczynamy Studio ICE i wejdziemy na dobre pod gigantyczny namiot Centrum Ewangelizacji. To właśnie z tego miejsca przez najbliższe dwa tygodnie będziemy dla Was na antenie i portalu, byście mogli wziąć udział w tym wielkim przygotowaniu do wizyty Papieża Franciszka!

Pierwszy etap to rekolekcje, które poprowadzi bp Grzegorz Ryś. Następne dni to ewangelizacja na 5 scenach rozmieszczonych w różnych miejscach Krakowa. Ostatnim etapem będzie Festiwal Młodych.

Codziennie na antenie Radia Profeto zaczynamy porannym studiem o 8.30, później Jutrznia i konferencje. O 14.00 zawsze na żywo goście dnia i rozmowa z nimi. O 18.30 kolejne studio, konferencje wieczorne, koncerty, uwielbienie i zakończymy dzień ok. 21.30 studiem podsumowującym dzień.

Codziennie na portalu będziemy publikować relacje z każdego dnia, zdjęcia, filmy. Bądźcie więc z nami. Prosimy Was o modlitwę, gdyż dla Grupy Profeto to pierwsza tak wielka impreza. Mam nadzieję, że damy radę.

Wyzwań dużo. Tych logistycznych, dziennikarskich jak i finansowych. I choć zawsze trudno mi to przychodzi, to chciałbym Was prosić o jałmużnę na rzecz naszych działań. Jeśli mielibyście możliwość wesprzeć nas choć kilkoma złotymi, to będziemy Wam bardzo wdzięczni.