fbpx
Chwila dla Ciebie

Rekolekcje Adwentowe – Plaster Miodu

 

Z wydarzenia na facebook.com:

Był Nocny Złodziej, Zakochany Skazaniec, Wilki Dwa i Oto Człowiek!. Tym razem będzie zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Żadnych filmów, wielkich produkcji i medialnej kampanii. Samo Słowo.

W imieniu o. Adama Szustaka OP serdecznie zapraszamy Was do wspólnego przeżycia Adwentu 2014 poprzez Internetowe Słuchowisko Adwentowe: PLASTER MIODU.

Na każdą adwentową noc o. Adam przygotował krótkie rozważania Słowa połączone z modlitwą, a trzy razy w tygodniu (w każdą niedzielę, wtorek i czwartek) dłuższe komentarze do Słowa: wszystkie jak PLASTER MIODU, bo każdej adwentowej nocy Bóg chce przyłożyć te plastry do naszych ran, chce osłodzić nasz ból, chce nakarmić obficie nasze spragnione ciała i dusze.

W konkrecie: każdej adwentowej nocy udostępnimy na tym wydarzeniu oraz na profilu Langusta na palmie nagranie w formacie mp3, którego będzie można słuchać w internecie albo ściągnąć dla siebie. Codziennie albo raczej conocnie od 30 listopada do 24 grudnia 2014 roku. W nocy, na pewno po zmroku, na pewno przed świtem.

To będą zupełnie inne rekolekcje. Tylko Słowo, tylko głos ojca, tylko dla Ciebie. Bardzo intymnie, bardzo kojąco, bardzo bezpośrednio. Po prostu PLASTER MIODU.

Najserdeczniej zapraszamy.

 

Wszystkie odcinki można znaleźć na stronie: http://www.langustanapalmie.pl/plaster-miodu

  1. Wszystkie nagrania w formacie mp3 można ściągnąć do siebie na komputer, tudzież inny telefon. Wystarczy wejść na stronę: http://www.langustanapalmie.pl/plaster-miodu i na interesującym Was nagraniu wcisnąć prawy klawisz myszki i wybrać opcję: „Zapisz” albo „Pobierz”.
  2. Mamy również na stronie Langusty możliwość zapisania się na kanał RSS – znajdziecie go na dale strony głównej.
  3. Żeby być na bieżąco z nagraniami wrzucanymi na Youtube najlepiej zasubskrybować nasz kanał po prostu: https://www.youtube.com/user/Langustanapalmie.
  4. Można nas również znaleźć na SoundCloud pod tym adresem:https://soundcloud.com/dominikanie/sets/plaster-miodu.